-

Osiedle Ribes

Domy budowane są metodą tradycyjną, fundamenty, stropy i elementy konstrukcyjne szeregowców zostaną wykonane z materiałów żelbetonowych, ściany z ceramiki budowlanej, a dach pokryty zostanie dachówką ceramiczną.

Z zewnątrz wszystkie domy i tereny przydomowe wykończone będą w sposób nie wymagający dodatkowych nakładów. Właściciele mogą we własnym zakresie wykonać ogródek, dobrać charakterystykę i rodzaj zieleni. Posesje zostaną ogrodzone, chodniki i podjazdy wykonane z kostki pol-bruk, elementów wzmacniających z PCV i drewnianych.

Elewację domów zaprojektowano w systemie ocieplania ścian płytami styropianowymi z wyprawami wierzchnimi z tynków uszlachetnionych cienkowarstwowych, tynków mozaikowych, farb silikonowych i drewna.

Ponadto każdy dom szeregowy będzie miał zamontowane drzwi wejściowe antywłamaniowe firmy GERDA, bramy garażowe segmentowe HORMANN stanowiące dobrą izolację termo-akustyczną z zamontowanym napędem sterowanym na pilota, okna i drzwi balkonowe OKNOVID, okna dachowe VELUX z możliwością zamontowania rolet.

Wnętrza domów wykonane będą według developerskiego standardu wykończenia:

Tynki, instalacje, C.O. Wnętrze domu szeregowego z wykonanymi ścianami działowymi, niezbędnymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, centralnego ogrzewania i elektrycznymi, instalacjami teletechnicznymi i alarmowymi, zagruntowanymi tynkami gipsowymi lub cementowo-wapiennymi i posadzkami. Jest to wnętrze przygotowane do wykonania prac wykończeniowych.