-

Osiedle Ribes

Ekskluzywny zespół 7 budynków w zabudowie szeregowej w Centrum Osielska to propozycja dla wymagających.

Jest to samo centrum gminy, osiedle jest w bliskim sąsiedztwie szkoły i kościoła, w otoczeniu domków jednorodzinnych, co gwarantuje spokój i doborowe sąsiedztwo.

Domy są zaprojektowane dla wygody 4,5 osobowej rodziny. Każdy dom ma garaż na 2 stanowiska oraz przynależne miejsce parkingowe, duży doświetlony salon, własny ogród o długości ponad 12 m oraz ponad 20m poddasze które można zagospodarować wg swojego pomysłu. Mieszkańcem tego osiedla nie każdy może zostać, o tym czy dom zostanie sprzedany nowemu właścicielowi decydować będzie rada osiedla. W ten sposób tworzymy społeczność, która będzie harmonijnie współżyć, a więzi sąsiedzkie będą dodatkową wartością dla nowych mieszkańców.

Materiały do budowy jak i wykończenia będą najwyższej jakości. Np. drzwi GERDA, okna VELUX, dachówka ceramiczna, itd. Na etapie budowy jak i wykończenia oferujemy wsparcie architekta i projektanta wnętrz. Osiedle będzie zamknięte, monitorowane oraz chronione.

Nad wygodą mieszkańców będzie czuwał gospodarz osiedla, który będzie dbał o czystość, kosił trawniki, przycinał drzewa i krzewy oraz wykonywał drobne naprawy tak by mieszkańcy mogli się cieszyć życiem podmiejskim bez obowiązków z tym związanych.